eleganckie narzuty do salonu

Eleganckie narzuty do salonu – zamiana aranżacji wnętrza

Aranżacja pomieszczenia salonu zależy od detali. Szczególne znaczenie odgrywają przykrycia na kanapy, sofy i fotele. Powinny one być niezwykle eleganckie oraz praktyczne. Ich właściwy dobór stawia często trudne wyzwania. Dlatego też podpowiadamy, na co bacznie zwrócić uwagę przy zakupie narzuty. Warto zatem dokładnie zapoznać się z aktualnie obowiązującymi kolorami i trendy w wyposażeniu wnętrz. Należy pamiętać, że decydują one o stworzeniu odpowiedniego klimatu salonu. 

Praktyczne narzuty na kanapę do salonu

Idealnym rozwiązaniem, które uchroni kanapę bądź sofę przed zniszczeniem, jest ich przykrycie. Eleganckie narzuty do salonu pasują do każdego stylu aranżacji. Dwustronne i delikatnie pikowane pozwolą na całkowite przykrycie nawet dużej kanapy. Bardzo modną formą przykrycia kanapy jest przykrycie jej w lekkim nieładzie, aby opadała na podłogę. Bez względu na sposób ułożenia skutecznie ochroni tapicerkę przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. Tego typu okrycia wykonane są z najwyższej jakości tkanin. Obszyte są trwałą tasiemką, która zapobiega strzępieniu się tkaniny. Nie ulegają zmechaceniu oraz odporne są na wszelkiego rodzaju przetarcia. Narzuta nada kanapie całkowicie nowy wygląd, który odmieni charakter całego wnętrza salonu. 

eleganckie narzuty do salonu

Narzuty na kanapę – dobry wybór

Wybór odpowiedniego koloru narzuty na kanapę nie powinien stanowić problemu. Oferowane eleganckie narzuty do salonu Admix są dwustronne. Można wybrać w dwóch różnych kolorach. Szeroka gama kolorystyczna dostępna jest w bardzo żywych oraz spokojnych barwy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się narzuty pikowane:

  • brązowe,
  • popielate
  • miętowe,
  • grafitowe.

Zatem każdy w zależności od własnych upodobań znajdzie coś dla siebie. Do dużych salonów polecane są przykrycia na kanapy w ciemnych tonacjach. Zaś do mniejszych pomieszczeń nieco jaśniejsze. Często są one dobierane na zasadzie kontrastu z pozostałym wystrojem wnętrza. Rozmiar narzuty powinien pasować do wielkości mebla. Dostępne są w różnych rozmiarach. Stanowią alternatywę dla niemodnych kap.