Ile kosztuje solidny zegar na ścianę?

Zegary ścienne są doskonałym elementem dekoracyjnym wnętrz. W wielu stacjonarnych sklepach meblowych oraz w sklepach internetowych z dekoracjami wnętrz można kupić modne, designerskie zegary, które świetnie wkomponują się w nowoczesne przestrzenie. Ile taki efektowny zegar kosztuje? Jaki model warto kupić, by mieć pewność, że posłuży klientom wiele lat w nienagannym stanie?

Zegary ścienne z drugiej ręki

Osoby, które chcą kupić tani zegar powinny prześledzić serwisy aukcyjne oraz strony internetowe, na których miłośnicy antyków sprzedają tego typu asortyment. Czasami można w takich miejscach znaleźć prawdziwe perełki za naprawdę korzystną cenę. Zegary ścienne w stylu retro, w stylu skandynawskim lub angielskim cieszą się obecnie największym powodzeniem wśród klientów.

Zegar od zegarmistrza

W większości dużych miast można znaleźć jeszcze dobrych zegarmistrzów, którzy nie tylko naprawiają zegary, ale również sprzedają efektowne, stylowe modele w dobrych cenach. Przeważnie w ich punktach występują pojedyncze, unikatowe egzemplarze, które świetnie się wkomponują w tradycyjne, klasyczne wnętrza. Na pewno można w nich dostać także świetny zegar ścienny na prezent.

Zegar ścienny ze sklepu internetowego

W internecie nie brakuje sklepów, które zajmują się wyłącznie sprzedażą rozmaitych zegarów. W kategorii zegary ścienne z DutchHouse znaleźć można mnóstwo podkategorii, dzięki czemu klientowi łatwiej wybrać odpowiedni model dla siebie. W dziale z zegarami ściennymi znajdują się często zegary szklane, zegary drewniane, zegary w stylu loftowym, zegary w stylu glamour, zegary kryształowe itp. Bardzo popularne są także w ostatnim czasie zegary ścienne naklejane na ścianę. Jest to tzw. zegar 3D, który za pomocą specjalnego kleju przyklejony zostaje do ściany. W takich sklepach klienci znajdą także zegary w formie obrazów. Taka dekoracja na pewno będzie w domu zauważalna.

Warto poświęcić chwilę i dobrze poszukać modelu, który będzie dostosowany do potrzeb klienta. Wybór jest naprawdę olbrzymi, więc każdy z powodzeniem znajdzie zegar, który idealnie odmierzać będzie mu czas przez wiele lat.