Efektowna i elegancka doniczka niezastąpionym dodatkiem domowego wnętrza

W mieszkaniach oraz domach, wiele osób dekoruje przestrzeń żywymi, naturalnymi kwiatami. Dodają one pomieszczeniom piękna, elegancji i poczucia estetyki. Stwarzają one przytulny i rodzinny klimat. Piękne kwiaty powinny rosnąć w efektownych donicach, które będą współgrały kolorystycznie z pomieszczeniem, w którym się one znajdują.

Modne donice z rattanowym zdobieniem

W obecnych trendach dekoracyjnych modnie prezentują się doniczki okrągłe z podstawką, które są bardzo uniwersalne. Bardzo stylowo prezentują się także donice w kolorze złota, srebra oraz mosiądzu. Tego typu dekoracje pasują w szczególności do pomieszczeń stylizowanych na klimat glamour. Z kolei w romantycznych wnętrzach boho, doskonałą propozycję dekoracyjną stanowią drewniane osłonki oraz te, które są pokryte rattanowym oraz wiklinowym materiałem. Właściciele domów wybierają stylowe donice, które odmieniają wnętrza domów i mieszkań.

Jakie modne dodatki wybrać do pomieszczeń?

Warto pamiętać o tym, że modna doniczka może przełamać surowy charakter pomieszczenia. Tego typu akcesoria oraz ozdoby dodają wnętrzom elegancji, finezji i szlachetności. Efektowne osłonki i doniczki można ustawić w pomieszczeniach w dowolny sposób. Ciekawą koncepcję stanowi ułożenie doniczek w kolejności od najmniejszej do największej. Ciekawie mogą się prezentować również donice, które ustawione są w podobnych do siebie odcieniach bądź też zupełnie przeciwstawnych. W obecnych trendach dekoratorskich, modnie prezentują się klasyczne osłonki w kolorze czerni oraz brązu, a także te jasne, beżowe, piaskowe bądź oliwkowe.

Designerskie doniczki o nowoczesnym wzornictwie

W nowoczesnych wnętrzach, ciekawą propozycję stanowią wysokie donice, które ustawione są na specjalnych nóżkach. Lakierowane w połyskującym kolorze, na pewno zwrócą uwagę gości. Kwiaty w takich modnych osłonkach można umieścić na parapecie, podłodze bądź też na komodzie. Designerskie doniczki zwracają na siebie uwagę:

  • nowoczesnym wzornictwem
  • efektowną kolorystyką
  • jakością wykonania
  • oryginalnym kształtem

Przy zakupie doniczki, warto zapoznać się ze sklepem SFMeble, ponieważ ich bogata oferta powinna zadowolić każdego domowego ogrodnika.